Соёл урлаг-Үндэстний дархлаа

“Соёл урлаг-Үндэстний дархлаа” уриан дор зохион байгуулах соёлын ажилтаны II чуулган энэ сарын 29,30 ны өдрүүдэд болно.
2007 онд анх зохион байгуулж байсан анхдугаар чуулганаас хойших 10 жилийн амжилт бүтээл, алдаа оноог цэгнэх, улс орны тогтвортой хөгжлийн зорилго, зорилтод соёлын салбарын үүргийг нэмэгдүүлэх, салбарын цаашдын хөгжлийн чиг хандлагыг тодорхойлох зорилготой тус
чуулганыг угтан энэ сарын 26-28 ны өдрүүдэд “Соёл урлагийн салбарын тогтвортой хөгжил удирдахуйн шинэлэг хандлага” сэдвийн дор сургалтууд зохион байгуулах гэж байна.

1. Хэзээ: 2017.11.26
Хаана : СУИС-н Оюутан театр
Сэдэв: “Тогтвортой хөгжилд соёл урлагийн салбарын гүйцэтгэх үүрэг”
Хамрах хүрээ: Соёл урлагийн ажилтны улсын II чуулганд оролцож буй соёлын менежер, ажилтанууд